برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید

03136673539

02188942945

--------------------------------

rollover

Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2011 JoomlaWorks Ltd.

هزارن مشتری در سرتاسر دنیا

شرکت بین المللی Acorn در سال 1992 در بخش خصوصی تاسیس گردید.

شعبه اصلی و کارخانه آن در یورکشیر (yorkshire) در شمال انگلستان واقع گردیده شرکت Acorn با خرید ، بازسازی و فروش مجدد پله پیماهای دیگر شرکتهای انکلیسی آغاز به کار کرد در فاصله بسیار کوتاهی مشخص شد که نیاز مبرمی به طراحی پله پیمایی که از همه لحاظ جدید و پیشرفته باشد وجود دارد.

بعد از این تصمیم بود که Acorn 120 متولد شد که بزودی تبدیل به یکی از اصلی ترین تولید کنندگان بازار پله پیما شد و امروز Acorn 120 در صف مقدم تکنولوژی پله پیما قراردارد.

شرکت Acorn پیشگام فناوری DC در صنعت پله پیما بوده است این انتخاب به دلیل مزایای ذاتی ایمنی ، نرمی حرکت و توانایی کار در زمان قطع برق بوده است.

جالب توجه است که تمامی رقبای Acorn ازاین روش(DC) پیروی نمودند و هم اکنون همگی محصولات خود را با درایو DC ارائه میدهند.

شرکت Acorn یکی از بزرگترین تولیدکنندگان و تأمین کنندگان پله پیما در سراسر دنیا با دفاتر فروشی در آمریکا ، انگلستان ، کانادا ، استرالیا و آلمان میباشد. در حال حاضر Acorn بیش از 50000 دستگاه پله پیما تولید و در سراسر دنیا نصب مینماید . هسته مرکز تجارت Acorn همیشه یکسان باقی مانده است و آن تولید پله پیما است. این سیاست باعث شده که Acorn به روی یک محصول تمرکز نماید و آن را درست انجام دهد.

راحت باشید و برای زندگی راحت تر پله پیمای Acorn را انتخاب نمایید با ما تماس بگیرید تاز بهترین پیشنهادات کارشناسان ما بهرمند شوید.

  • بازدید رایگان
  • ارسال کاتالوگ و پشنهادات فنی رایگان
  • بدون ایجاد تعهد
صندلی پله پیما